Avalynės / pirštinių džiovinimo spinta PRIMUS UNI 10

       Kokybiška avalynės arba pirštinių džiovinimo spinta, kuri talpina 10 porų avalynės arba 10 porų pirštinių. Šioje džiovinimo spintoje džiovinimo procesas vyksta labai greitai su minimaliom energijos sąnaudom, nes kiekvienas batas yra džiovinamas ant atskiro laikiklio, pučiant per jį šiltą orą. Galimas džiovinimo spintos modelis, kuris vietoje avalynės laikiklių, turi šalmų ir kaukių džiovinimo laikiklius.
       WINTERSTEIGER tai Austrų įmonė užsiimanti džiovinimo aparatų gamyba. Jos gaminami džiovinimo aparatai yra aukščiausios kokybės, nes gamyboje yra naudojamos tik kokybiškos medžiagos.  Džiovykles pastoviai veikia vanduo ir drėgmė, kad suteikti korpusams maksimalia apsauga nuo korozijos jie yra gaminami iš cinkuoto plieno( galimas kaikurių modelių gaminimas iš nerūdyjančio plieno) ir padengiami dažais, milteliniu būdu. Laikikliai, ant kurių maunama avalynė, pirštinės, kaukės, tai labiausiai vandens veikiama vieta džiovyklėje, todėl šie laikikliai yra gaminami iš anoduoto aliuminio ir plastiko. Korpuse yra integruotas aukštos kokybės oro ventiliatorius su kaitinimo elementu, kuris pučia šiltą orą ir taip vyksta džiovinimas. Visą džiovinimo procesą valdo „Xcontrol“ valdymo blokas. Jis turi spalvota ekraną, ir nuo vandens apsaugotus mygtukus. Valdyme gausu rankinių ir automatinių programų, laiko atidėjimo pasirinkimo. Xcontrol valdymo blokas taip pat siūlo galimybę žiovykles valdyti per „Išmanaus namo sistemas“.
        Į visas džiovykles papildomai galima įmontuoti dezinfekavimo sistemą. Dezinfekavimas pašalina bakterijas, virusus, blogus kvapus. Dezinfekavimas vyksta jonų pagalba. Teigiamai ir neigiamai įkrauti jonai teršalus ir dujas skaido į nepavojingus junginius, tokius kaip deguonis, anglies dioksidas ar vandens garai.

Privalumai

 • Pagaminta Austrijoje
 • „SpeedDry“ džiovinimo technologija
 • Paprastas valdymas – xControl
 • Durų ribotuvai
 • Miltelinis dažų padengimas
 • Galimas variantas iš nerūdijančio plieno

Galimi papildomi priedai ir patobulinimai

 • Dezinfekavimo sistema – STEREX

Techniniai duomenys

ModelisTalpa(porų)Išmatavimai
P x A x G (mm)
Galia
1 x 230V /10-16 A / 50-60 Hz
Svoris (kg)Garsas
62-012-00110600 x 1980 x 7602150 W94< 70 dBA


Šiose PRIMUS UNI džiovinimo spintose naudojami 341 mm ilgio strypai batų / pirštinių užmovimui. Ilgesnis strypai kaip papildomas pasirinkimas galimi TANTUM produktų serijoje.

Brėžinys:Šios džiovinimo spintos neturi vienos angos, kad jas būtų galima pajungti prie išorinės ventiliacijos.

Naudotojo INSTRUKCIJA ČIA>

Prekės gaminamos / tiekiamos pagal užsakymą. Susisiekite el. paštu: info@svarusbatai.lt

* į nurodytą kainą neįskaičiuotas pristatymas iš gamintojo. Terminas iki 5-6 savaičių.

„Sterex“ plazmos technologija

     Plazmos technologija šiuo metu yra saugiausias ir efektyviausias būdas pašalinti visų rūšių mikroorganizmus, virusus, bakterijas, bei nemalonius kvapus. Ši technologija šiandien yra pažangiausia pasaulyje. Ji nesukelia šalutinio poveikio žmogaus sveikatai, nes į aplinką neskleidžia toksiškų medžiagų ar spindulių. Ji naudojama oro, paviršių ir maisto produktų dezinfekavime, medicinoje, žemės ūkyje. Be kietųjų, skystųjų ir dujinių būsenų, plazma yra ketvirtoji fizinė materijos būsena. Šalta plazma yra dujos, sudarytos iš jonizuotų molekulių ir elektronų dalelių. Teigiamai ir neigiamai įkrauti jonai džiovyklėse oro srauto pagalba nukeliauja ant drabužių, avalynės ir pan. ir ten kenksmingas medžiagas ir dujas skaido į nekenksmingus junginius, tokius kaip deguonis, anglies dioksidas ar vandens garai. Jei jonai liečiasi su kenksmingais mikroorganizmais, tokiais kaip virusai, bakterijos ar pelėsiai, jie pašalina šių patogenų vandenilio molekules. Be vandenilio mikroorganizmai neturi energijos šaltinio ir galiausiai žūva.
    WINTERSTEIGER bendradarbiauja su kompanija, turinčia ilgametę patirtį kuriant ir gaminant dezinfekavimo įrenginius, todėl ji gali pasiūlyti kokybiškas ir saugias dezinfekavimo sistemas.

 

Privalumai:

 • Neoksiduoja paviršių
 • Itin veiksmingas dezinfekavimas
 • Naikina kvapus
 • Dezinfekcijai nenaudojama kenksmingų chemichalų
 • Nekenkia žmogui
 • Nekenkia dezinfekuojamoms medžiagoms
 • Gerina oro kokybę

STEREX technologijos dezinfekcinį veiksmingumą patvirtino pripažintas techninės higienos ir taikomosios mikrobiologijos kompetencijos centras Vokietijoje. Čia galite susipažinti su sertifikatu

Avalynės / pirštinių džiovinimo spinta PRIMUS UNI 10

 • 2 528.90€
 • Be PVM: 2 090.00€

Galimi pasirinkimai