Drabužių, batų, pirštinių džiovyklė Tantum Premium

       Drabužių, avalynės, pirštinių džiovyklė atviro tipo skirta džiovinti ir laikyti viską vienoje vietoje. Šis džiovintuvas sukurtas mažesnėms patalpoms, jis neužima daug vietos, lyginant su uždaro tipo džiovyklėmis. Džiovyklės yra gaminamos trijų dydžių: 2,  4 arba 8 asmenims. Šioje džiovyklėse džiovinimo procesas vyksta labai greitai su minimaliom energijos sąnaudom, nes kiekvienas drabužis, avalynė, pirštinės yra džiovinamos ant atskiro laikiklio, pučiant per jį šiltą orą. Džiovintuvai, skirti montuoti ant sienos, kad visi naudotojai galėtų lengvai ir greitai juos pasiekti. Jei sienos konstrukcija nėra tvirta, džiovyklės svoriui atlaikyti, galima džiovykles statyti ant horizontalaus pagrindo panaudojant prisukamas kojeles. Dėl stabilumo, rekomenduojame džiovykles montuoti ant sienos. Šiomis džiovyklėmis galima džiovinti ne tik drabužių, avalynės komplektus, galime pasiūlyti modelių kurie pritaikyti džiovinti tik vienos rūšies daiktams.
       WINTERSTEIGER tai Austrų įmonė užsiimanti džiovinimo aparatų gamyba. Jos gaminami džiovinimo aparatai yra aukščiausios kokybės, nes gamyboje yra naudojamos tik kokybiškos medžiagos.  Džiovykles pastoviai veikia vanduo ir drėgmė, kad suteikti korpusams maksimalia apsauga nuo korozijos jie yra gaminami iš cinkuoto plieno( galimas kaikurių modelių gaminimas iš nerūdyjančio plieno) ir padengiami dažais, milteliniu būdu. Laikikliai, ant kurių maunama avalynė, pirštinės, tai labiausiai vandens veikiama vieta džiovyklėje, todėl šie laikikliai yra gaminami iš anoduoto aliuminio ir plastiko. Korpuse yra integruotas aukštos kokybės oro ventiliatorius su kaitinimo elementu, kuris pučia šiltą orą ir taip vyksta džiovinimas. Visą džiovinimo procesą valdo „Xcontrol“ valdymo blokas. Jis turi spalvota ekraną, ir nuo vandens apsaugotus mygtukus. Valdyme gausu rankinių ir automatinių programų, laiko atidėjimo pasirinkimo. Xcontrol valdymo blokas taip pat siūlo galimybę žiovykles valdyti per „Išmanaus namo sistemas“.
        Į visas džiovinimo spintas papildomai galima įmontuoti dezinfekavimo sistemą. Dezinfekavimas pašalina bakterijas, virusus, blogus kvapus. Dezinfekavimas vyksta jonų pagalba. Teigiamai ir neigiamai įkrauti jonai teršalus ir dujas skaido į nepavojingus junginius, tokius kaip deguonis, anglies dioksidas ar vandens garai.

        Atviro tipo džiovykles tinka naudoti patalpose, jei kambario temperatūra yra aukštesnė nei 15 ° C. Jei temperatūra žemesnė, rekomenduojame naudoti uždaras džiovinimo spintas.

Privalumai

 • Pagaminta Austrijoje
 • „SpeedDry“ džiovinimo technologija
 • Paprastas valdymas
 • Miltelinis dažų padengimas
 • Skirta 2,4, arba 8 asmenims
 • Drabužių džiovinimas per pakabas pučiant orą

Galimi papildomi priedai ir patobulinimai

 • Dezinfekavimo sistema
 • Kojelės

Galimi modeliai ir jų techniniai duomenys

ModelisTalpa(asmenims)KonstrukcijaIšmatavimai
P x A x G (mm)
Galia
1 x 230V /10-16 A / 50-60 Hz
Svoris (kg)Garsas
62-011-0082Dažytas plienas400x1830x7401100 W66< 70 dBA
62-011-0094Dažytas plienas600x1830x7402150 W78< 70 dBA
62-011-0108Dažytas plienas1200x1830x7402150 W113< 70 dBA

 

Prekės gaminamos / tiekiamos pagal užsakymą. Susisiekite el. paštu: info@svarusbatai.lt

* į nurodytą kainą neįskaičiuotas pristatymas iš gamintojo.

„Sterex“ plazmos technologija

     Plazmos technologija šiuo metu yra saugiausias ir efektyviausias būdas pašalinti visų rūšių mikroorganizmus, virusus, bakterijas, bei nemalonius kvapus. Ši technologija šiandien yra pažangiausia pasaulyje. Ji nesukelia šalutinio poveikio žmogaus sveikatai, nes į aplinką neskleidžia toksiškų medžiagų ar spindulių. Ji naudojama oro, paviršių ir maisto produktų dezinfekavime, medicinoje, žemės ūkyje. Be kietųjų, skystųjų ir dujinių būsenų, plazma yra ketvirtoji fizinė materijos būsena. Šalta plazma yra dujos, sudarytos iš jonizuotų molekulių ir elektronų dalelių. Teigiamai ir neigiamai įkrauti jonai džiovyklėse oro srauto pagalba nukeliauja ant drabužių, avalynės ir pan. ir ten kenksmingas medžiagas ir dujas skaido į nekenksmingus junginius, tokius kaip deguonis, anglies dioksidas ar vandens garai. Jei jonai liečiasi su kenksmingais mikroorganizmais, tokiais kaip virusai, bakterijos ar pelėsiai, jie pašalina šių patogenų vandenilio molekules. Be vandenilio mikroorganizmai neturi energijos šaltinio ir galiausiai žūva.
    WINTERSTEIGER bendradarbiauja su kompanija, turinčia ilgametę patirtį kuriant ir gaminant dezinfekavimo įrenginius, todėl ji gali pasiūlyti kokybiškas ir saugias dezinfekavimo sistemas.

 

Privalumai:

 • Neoksiduoja paviršių
 • Itin veiksmingas dezinfekavimas
 • Naikina kvapus
 • Dezinfekcijai nenaudojama kenksmingų chemichalų
 • Nekenkia žmogui
 • Nekenkia dezinfekuojamoms medžiagoms
 • Gerina oro kokybę

STEREX technologijos dezinfekcinį veiksmingumą patvirtino pripažintas techninės higienos ir taikomosios mikrobiologijos kompetencijos centras Vokietijoje. Čia galite susipažinti su sertifikatu

Drabužių, batų, pirštinių džiovyklė Tantum Premium

 • 1 948.10€
 • Be PVM: 1 610.00€

Galimi pasirinkimai