Džiovinimo spinta su šilumos siurbliu - FT 120 VP

     * dėl rinkoje esančių kainų neapibrėžtumo, tikslių kainų teiraukitės el. paštu.

    Didelė drabužių džiovinimo spinta su šilumos siurbliu, skirta pramonei, darželiams, mokykloms. Ši džiovinimo spinta veikia naudojant šilumos siurblio technologija. Dėl to džiovinimo procesas vyksta žemesnėje temperatūroje, taip sunaudojant žymiai mažiau elektros energijos. Tai labiausiai energiją taupanti džiovinimo spinta, su žemu triukšmo lygiu, prilygstančiu šaldytuvo garsui. Lyginant su tradicinėmis džiovinimo spintomis, kuriose džiovinimo procesas vyksta elektrinio teno pagalba, Jūs sutaupysite iki 65% energijos. Džiovyklė yra uždaro tipo, jei nereikalingas oro ventiliacijos pajungimas. Drabužių džiovinimo metu susidaro kondensatas, jis turi būti nuvedamas į nuotekų sistemą. Ši universali džiovinimo spinta gali išdžiovinti bet ką - nuo įprastų skalbiamų drabužių, rankšluosčiu, patalynės iki drėgnų batų, paltų, taip pat subtilių audinių, tokių kaip šilkas ir vilna. Spintoje sumontuotos 4 eilės nerūdijančio plieno pakabų. Pakabų eilės yra ištraukiamos, kad būtų lengviau kabinti drabužius. Džiovinimo spintoje yra 4 automatinės programos: 40 ° , 60 °, normalus ir greitas džiovinimas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti programą jutikliniame ekrane. Džiovyklė išsijungs pati, kai drabužiai taps sausi.
       
Komplektacija: 4 eilės nerūdijančio plieno ištraukiamų pakabų, kurių bendras ilgis sudaro 18 metrų. Papildomai gali būti užsakomi skersiniai ant durų pirštinių ir kitų smulkių daiktų džiovinimui, apatinė batų lentyna.

Privalumai

  • Pagaminta Švedijoje
  • ŠILUMOS SIURBLIO technologija
  • Talpa: 6-8 kg šlapių drabužių
  • Pakabų ilgis 18 metrų
  • Ištraukiamos pakabos
  • Mažos energijos sąnaudos

Džiovinimo spinta būtina prijungti prie nuotekų sistemos, susidariusio kondensato nuleidimui !

ModelisTalpa (šlapių drabužių)Išmatavimai
P x A x G (mm)
Galia
400V 3N AC 50Hz
Svoris (kg)Emergijos sąnaudos ciklui
FT 120 VP6-8 kg2059 × 1195 × 6582.3 kW (400 V)1890.35 kWh/kg 
6 kg drabužių - 60 min .; 50 g vandens / min. (6kg 50% likutinė drėgmė)

 

Prekės tiekiamos pagal užsakymą. Pristatymo terminas priklauso nuo modelio ir nuo sandėlio likučių baltijos šalių distribucijos sandėlyje. Terminas svyruoja tarp 1 ir 6 savaičių priklausomai nuo modelio.

Susisiekite el. paštu:
info@svarusbatai.lt

Džiovinimo spinta su šilumos siurbliu - FT 120 VP

  • 5 343.36€
  • Be PVM: 4 416.00€

Galimi pasirinkimai