SHR 07K  dvipusis - rankų ir batų padų valymo/ dezinfekavimo įrenginys (prie įėjimo - rankų ir batų padų dezinfekavimas, o prie išėjimo - padų padų valymas)

Dvipusis SHR 07K įrenginys yra puikus sprendimas siauroms patalpoms, kai atskirų įėjimo ir išėjimo grandžių buvimas gali būti problematiškas.

Ties įrenginio įėjimu yra rankų dezinfekavimo modulis ir batų padų dezinfekavimo pereinamoji vonia, kurioje sumontuotas neslystantis plieninis padėklas ir nusausintuvas. Ties įrenginio išėjimu yra besisukantys šepečiai, valantys batų padus. Batų padų valymo šepečiai yra aktyvuojami fotoelementais ir kai kas praeina - valymo ir dezinfekavimo priemonė  yra tepama ant jų paviršių.

Šis batų padų valymo/dezinfekavimo įrenginys yra suprojektuotas taip, kad, pirmiausia, būtų dezinfekuojamos rankos ir tik po to pradeda veikti turniketas, praleidžiantis vartotoją kitam etapui – batų padų valymui/dezinfekavimui šepečiais.  

Valymo ir dezinfekavimo priemonių talpos yra įmontuotos įrenginio viduje ir apie šių priemonių per mažą kiekį informuojama jutiklių pagalba. 

Batų padų valymo ir dezinfekavimo įrenginys turi avarinį jungiklį, kuris esant reikalui/ krizinei situacijai išjungia valymo šepečių veikimą.

Įtampa3 x 400 V AC, 50/60 Hz
Galia650 W
Apsaugos klasėIP 55
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis)2045 x 1770 x 1645 (mm)
Svoris500 kg
Pralaidumas15/20 asmenų/min.
Vandens temp. max40oC
Vandens spaudimas2-6 bar
Vandens pajungimas

R ½”

 

Prekės gaminamos pagal užsakymą. Susisiekite el. paštu: info@svarusbatai.lt

SHR 07K dvipusis - rankų ir batų padų valymo/ dezinfekavimo įrenginys (prie įėjimo - rankų ir batų padų dezinfekavimas, o prie išėjimo - padų padų valymas)