SHR  WB  dvipusis - rankų plovimas, dezinfekavimas ir džiovinimas, ties įėjimu ir išėjimu batų padų valymo ir dezinfekavimo funkcija

Dvipusis SHR WB įrenginys yra puikus sprendimas siauroms patalpoms, kai atskirų įėjimo ir išėjimo grandžių buvimas gali būti problematiškas.

Ties įrenginio įėjimu yra kriauklė su muilo dozatoriumi, Dyson AirBlade dB džiovintuvu bei rankų dezinfekavimo moduliu. Be to, prie įėjimo yra sumontuoti besisukantys šepečiai batų padams valyti. Taip pat tokie šepečiai yra sumontuoti ties išėjimu. Šepečiai prie įėjimo įsijungia po rankų dezinfekcijos ir kai kas praeina, tuomet ir valymo bei dezinfekavimo priemonė užtepama ant valymo šepečių paviršiaus. Šepečiai prie išėjimo įjungiami fotoelementų pagalba,  o po to ir valymo bei dezinfekavimo priemonė užtepama ant valymo šepečių paviršiaus.

Turniketas praleidžia vartotoją praėjimui tik tuomet, kai visos įrenginio funkcijos yra atliktos. 

Rankų muilo ir dezinfekavimo priemonių talpa yra įmontuota įrenginio viduje ir apie šių priemonių per mažą kiekį informuojama jutiklių pagalba. Batų valymo ir dezinfekavimo priemonių talpa yra įmontuota prie įrenginio.

Batų padų valymo ir dezinfekavimo įrenginys turi avarinį jungiklį, kuris esant reikalui/ krizinei situacijai išjungia valymo šepečių veikimą.

Įtampa3 x 400 V AC, 50/60 Hz
Galia2,2 kW
Apsaugos klasėIP 55
Matmenys (ilgis/plotis/aukštis)2355 x 1715 x 2096 (mm)
Svoris480 kg
Pralaidumas15/20 asmenų/min.
Vandens temp. max40oC
Vandens spaudimas2-6 bar
Vandens pajungimas

R ½”

 

Prekės gaminamos pagal užsakymą. Susisiekite el. paštu: info@svarusbatai.lt

SHR WB dvipusis - rankų plovimas, dezinfekavimas ir džiovinimas, ties įėjimu ir išėjimu batų padų valymo ir dezinfekavimo funkcija